BingoSpa Collagen Hand Repair lotion pieniņš roku mazgāšanai ar kolagēnu. Ikdienas kopšanai.

300 ml

Pieniņam ir krēmveida konsistence, svaigs un maigs aromāts. Pieniņš satur jūras aļģu ekstraktu, kas mitrina un aizsarga ādu.Kolagēns veicina ādas atjaunošanos, palīdz saglabāt ādas elastību, izlīdzina un mīkstina ādu.

Aļģu ekstrakts, kas bagāts ar aminoskābēm, cukuriem un minerālvielām, palīdz uzturēt pareizu ādas mitruma līmeni un pasargā no brīvajiem radikāļiem.

Pateicoties sastāvdaļām, BingoSpa pieniņš veido maigu aizsargplēvīti uz ādas, kura pasargā no nelabvēlīgiem ārējiem faktoriem.

Cena: € šobrīd nav noliktavā

sūtīt vēstuli   

BingoSpa Silk for hand washing Roku mazgāšanas līdzeklis ar zīda ekstraktu 

300ml

Roku mazgāšanas līdzeklis ar zīda ekstraktu un jūras aļģēm: Fucus, Laminaria, Nori, Wakame, kas satur aminoskābes, cukurus un minerālsāļus.BingoSpaSilk palīdz saglabāt ādas mitrumu, kā rezultātā ilgstoši saglabājas patīkama svaiguma un gluduma sajūta.

Aminoskābes, kas ir BingoSpaSilk sastāvā, iekļūst augšējā ādas slānī, pastiprinot dziļās mitrināšanas (dziļas kondicionēšanas efektu) efektu.

Vēl vienai zīda sastāvdaļai –polipeptīdiem  ir spēcīgas plēvi veidojošās īpašības, tie veido plēvīti uz ādas virsmas, kas pasargā rokas no apkārtējās vides faktoru kaitīgās ietekmes.

Cena: € šobrīd nav noliktavā

sūtīt vēstuli