UAB Giantera ir Japānas uzņēmuma BioBank Co. Ltd. oficiāli pilnvarotais pārstāvis Baltijas un Skandināvijas valstu, Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un citu NVS valstu tirgos, kā arī prečzīmes Dr. OHHIRA® īpašnieks.dr_ohhira.png

„BioBank Co.Ltd.” kompānijas dibinātājs — slavenais Japānas zinātnieks, mikrobiologs Dr. Īčirohs Ohhira (Iichiroh Ohhira) — lielāko daļu savas dzīves veltīja pienskābes baktēriju pētījumiem un to saturošu produktu radīšanai. 

Dr. Ohhira ir godājams Ņujorkas Zinātņu akadēmijas, Japānas Bakterioloģijas biedrības, Japānas Veselīgas pārtikas un uztura asociācijas, Japānas Dzērienu ražotāju biedrības, Japānas Pārtikas zinātņu un tehnoloģiju biedrības, Japānas Pārtikas mikrobioloģijas biedrības, Japānas Bioloģijas zinātņu, biotehnoloģijas un agroķīmijas biedrības, Japānas Piensaimniecības zinātņu asociācijas, Japānas Augsnes zinātņu un augu barības vielu biedrības, Japānas Pienskābes baktēriju biedrības, Japānas Veterinārijas zinātņu biedrības, Japānas Virusoloģijas biedrības un Pretbakteriālo un pretsēnīšu preparātu biedrības loceklis.

Līdz pat pēkšņai nāvei 2016. gada 1. martā viņš lasīja lekcijas Japānas, Korejas un Malaizijas universitātēs, konsultēja dažādas Ķīnas valsts institūcijas. 2004. gadā zinātnieks tika apbalvots ar prestižo „Gusi” apbalvojumu.

Šodien Dr. Ohhira zinātnisko darbību un jaunu produktu izstrādi kompānijā turpina viņa pēctecis — mikrobioloģijas zinātņu doktors Muneaki Takahata (Muneaki Takahata).