Mutes dobuma skalojamais

Greenice Parodont Active

300ml

Preces kods:566

Līdzeklis speciālai mutes higiēnai. Aktīvo vielu - alumīnija laktāta, hlorheksidīna un nātrija fluorīda kombinācija mazina smaganu asiņošanu, nomierina iekaisušus audus, mazina zobu aplikuma veidošanos un nostiprina zobu emalju. Piparmētra un eikalipts nodrošina ilgstoši svaigu elpu.

Nesatur alkoholu un parabēnus.

Ražotājs: Aroma, Sofija, Bulgārija

Cena: € 3.50

sūtīt vēstuli   

BAIKADENT mietowy(piparmētru) mutes dobuma skalojamais 300 ml

Sastāvā ir flavonoīdu komplekss, kas iegūts no Baikāla ķiverenes saknes(Scutellaria baicalensis root extract). Tam piemīt pretiekaisuma, atjaunojoša, antibakteriāla un pretsēnīšu iedarbība. Preparāts efektīvs periodonta slimību profilaksei.  Nesatur spirtu un krāsvielas. Dermatoloģiski un stomatoloģiski pārbaudīts.

Iedarbība:

Baikāla ķiverenes ekstraktam piemīt pretiekaisuma, antibakteriāla un pretsēnīšu(antimikotiska) iedarbība. Līdzeklis mazinakairinājumu un nobrāzumus, novērš zobu kakliņa jutīgumu.

Pielietojums:

Smaganu, periodonta un gļotādu slimību profilakse (asiņošana, iekaisums, paradontoze, kandidoze), mīksto audu bojājumi pie zobu protēzēm, zobu aplikuma mazināšana, grūti aizsniedzamu starpzobu spraugu aizsardzība, sliktas elpas novēŗšana.

Lietošana:

Skalot mutes dobumu pēc zobu tīrīšanas divas reizes dienā rītā un vakarā ar apmēram 10 ml neatšķaidīta līdzekļa 30 sekundes. Rekomendē 30 minūtes pēc skalojamā līdzekļa lietošanas neēst un nedzert.

Cena: € 11.00-50%=5,50

sūtīt vēstuli