Produktu unikalitāte un efektivitāte radīja veiksmīgu uzņēmumu –

„Sekret Krasoti”!

Jaunas paaudzes dabīgas (100%) sausās kosmētikas kompozīcija ādas skaistumam!

2002.gadā produkts jau bija kļuvis par ļoti svarīgu daudziem cilvēkiem. Bez papildu reklāmas, klientu skaits fantastiski pieauga, kuri par to uzzināja, iepazīstoties no saviem draugiem, paziņām. Cilvēki sāka ierasties no citām pilsētām, kas vērsās pie uzņēmuma ar pieprasījumu nosūtīt viņiem produktus.

Natālija Vitaļevna Lesnova, balstoties uz pašas zinātniskajām atziņām un pētījumiem, meklēja iespēju piemērot ne tikai kosmētikā, bet arī citās jomās dabīgo minerālu pārsteidzošās īpašības. 

Natālijas Vitaļevnas Lesnovas  sapnis sāk piepildīties, lai produktiem nebūtu teritoriālu robežu, lai tūkstošiem klientu to izmantotu ar prieku!
Natālijas Vitaļevnas Lesnovas personiskās īpašības: enerģiska, jautra, pozitīva, centīga, mīlestība pret savu produktu, palīdzēja radīt draudzīgu, īpašu ražošanas komandu, un vēlāk, lai efektīvi attīstītu jaunu nozari.

2005. gadā kompānija jau bija pārliecinoši iekarojusi pilsētas, atverot dīleru centrus. Šodien „Sekret Krasoti”  biroji ir vairāk kā 60 Krievijas, Ukrainas un Kazahstānas pilsētās. Kopš 2005. gada "Sekret Krasoti" produkcija ir piegādāta uz Latviju un no turienes uz citām ES valstīm-Lietuva, Igaunija, Spānija, Čehija, Melnkalne. 2011. gadā tika parakstīti līgumi par piegādēm uz Itāliju un Klusā okeāna reģiona valstīm.

Sausā kosmētikas ražošana ir sertificēta saskaņā ar ISO 9001: 2008, kas ļāva uzņēmumam ienākt Eiropas un pasaules tirgos. Uzņēmums katru gadu arvien vairāk atver jaunas pārstāvniecības jaunās pilsētās.
Atveras jaunas ražošanas iekārtas, tiek izstrādāti jauni produkti, bet attīstībā viena lieta paliek nemainīga - DROŠĪBA, DABISKUMS, EFEKTIVITĀTE!
Un tagad, pēc nelielas iznomātās ražošanas darbnīcas un biroja, uzņēmumam ir sava sertificēta produkcija savās telpās, plašs unikālu produktu klāsts skaistumam un veselībai, tūkstošiem regulāru klientu, pateicoties mērķa sajūtai, neatlaidībai, darba mīlestībai.


Natālija Vitaļevna Lesnova
NPL "LN-Cosmetics" ģenerāldirektore


Šobrīd Latvijā ir piereģistrētas un nopērkamas šādas kosmētikas līnijas-
·         Sausās kosmētikas līnija "Sekret Krasoti" tika izveidota, lai rūpētos par sejas, ķermeņa un matu ādu, kā arī mutes dobumu. Līnija satur pilnu produktu klāstu tīrīšanai, barošanai, tonizēšanai un ādas aizsardzībai. Augu un minerālvielu sastāvi ir izstrādāti, lai apmierinātu ādas vajadzības, lai atrisinātu dažādas kosmētikas problēmas-Litokompleksi, LitoFitoMaskas, LitofitoLosjoni, zobu pulveri HERBARICA.
·         Līnija  „Science lab. Premium Care.”’Mix Mineral gel  - Universāla sejas attīrošā želeja  ar minerālsāļiem.- Kosmētikas līnijai  nav analogu un konkurentu - 12 no labākajiem, inovatīvākajiem un ļoti efektīviem aktīviem, kas iekļauti produktos! Tā ir pilnīgi jauna pieeja dabiskajai kosmētikas koncepcijai (vairāk nekā 98% no dabīgajām sastāvdaļām kompozīcijās), kas vērsta uz augsto tehnoloģiju ražošanu, no vienas puses, un izteiktu rezultātu, kas ir salīdzināms ar radikālajām kosmētiskajām procedūrām, no otras puses!
·         Līnija „Lady Royal” kontūru krēms ādai ap acīm - 100% dabīgs produkts, kas paredzēts barošanai, tonizēšanai un sejas un ķermeņa ādas aizsardzībai. Produkti tiek izstrādāti, ņemot vērā jaunākos zinātniskos datus par visu vecumu ādas bioķīmiskajām un biofizikālajām īpašībām un vajadzībām.

ražots „LN Cosmetics”’ Novosibirskas apgabalā, Berdskā

.png