Gardipassit kapsulas - uztura bagātinātājs ar Indijas augu ekstraktiem, kas paredzēts, lai uzturētu veselīgu, spēcīgu miegu un labu garastāvokli.

Sastāvs: 2 kapsulas satur: 

miltainā kokžņaudzēja (Celastruspaniculatussēklu ekstraktu (4:1), t.sk. 5% saponīni (60 mg); -

vairoglapes (Centellaasiaticasakņu un lapu ekstraktu(10:1), t.sk. 40% saponīni (60 mg); -

vitānijas (Withaniasomnifera) sakņu ekstraktu (8:1), t.sk. 2.5% vitanolīdi (60 mg); - džatamansi (Nardostachysjatamansisakņu ekstraktu (4:1), t.sk. 5% saponīni (60 mg); -

 lakricas (Glycyrrhizaglabrasakņu ekstraktu (10:1), t.sk. 20% glicirizīnskābes (30 mg); -

ārstniecības emblikas (Emblicaofficinalisaugļu ekstraktu (5:1), t.sk. 40%  tanīnu (30 mg)

Palīgvielas: nesējviela: maltodekstrīns; želatīns; pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi; krāsvielas: dzelzs oksīdi, titāna dioksīds.

Šī augu formula sastādīta īpaši un tā ir unikāla, lai sniegtu cilvēkiem labsajūtu, rūpētos par fizisko un garīgo dzīves kvalitāti. Šī augu formula sastādīta īpaši, lai sniegtu cilvēkiem labsajūtu, rūpētos par fizisko un garīgo dzīves spriedzi. Džatamansi (Indiešu baldriāns) palīdz sniegt jums dabīgu miegu.

Diennakts deva un lietošana: 2 kapsulas dienā (pa vienai kapsulai divas reizes dienā, uzdzerot ūdeni. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietojiet individuālas produkta sastāvdaļas nepanesamības gadījumā. Ieteicams nelietot bērniem līdz 18 gadu vecumam  Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

Izcelsmes valsts: Indija, Ražotājs: MedProNutraceuticals

Cena: € 7.00

sūtīt vēstuli   

TIGER BALM Red- oriģināls Tīģeru balzāms. Austrumu medicīnas līdzeklis 21ml

Unikāla austrumu formula, bagātināta ar augu eļļām, palīdz atbrīvoties no iesnām, galvas sāpēm, ķermeņa sāpēm.

Izstrādāta, izmantojot ilgstošā praksē pārbaudītus augus, kuru formula veidota tā, lai tiktu sasniegts maksimālais efekts.

Sastāvs: 

  • kampars
  • mentols
  • tējas koka eļļa
  • kanēļa eļļa
  • krustnagliņas eļļa
  • piparmētru eļļa
  • ziedes pamats

Kā lietot: saaukstēšanās, drudzis un iesnas: nedaudz balzāma ierīvē pieres centrā, deniņos, pakauša daļā un pie deguna pamatnes; kā arī nelielu daudzumu balzāma izšķīdina karstā ūdenī un ieelpo tvaikus. Muskuļu, muguras sāpes, spazmas, reimatiskie traucējumi, krampji: aplicē sāpīgās vietas, siltas kompreses palīdz atbrīvoties no sāpēm ātrāk. Atkārtot ierīvēšanu ik pēc 3 stundām. Vēdera uzpūšanās un menstruālās sāpes: ierīvē nelielu daudzumu balzāma kuņģa, nabas rajonā, pa visu vēderu, sāniem, gurniem.


Ražotājs: Makson Industries Pvt LTD, Indija

Cena: € 5.90

sūtīt vēstuli