Tribestan® Plus N30

 Tribuļa lakstu sausais ekstrakts un Ženšeņa saknes sausais ekstrakts

Uztura bagātinātājs
30 apvalkotas tabletes

1/2 apvalkota tablete satur 50 mg tribuļa lakstu sausā ekstrakta un 25 mg Žeņšeņa sausā ekstrakta.

Sastāvdaļas: Tribuļa (Tribulus terrestris) lakstu sausais ekstrakts (furastanola tipa saponīni ne mazāk kā 45%), Žeņšeņa saknes sausais ekstrakts(Extr. ginseng rad. Spir. Sicc.) (8% ginsenozīdu), pretsalipes viela - mikrokristāliskā celuloze, tabletes apvalks (biezinātāji - hidroksipropilceluloze, hidroksipropilmetilceluloze, krāsvielas - titāna dioksīds, dzelzs oksīdi), stabilizētājs - krospovidons, pretsalipes vielas - silīcija dioksīds, taukskābju magnija sāļi.

Lietošanapieaugušajiem pa ½ tabletei vienu reizi dienā pēc ēšanas. ½ tabletes jānorij, uzdzerot lielu ūdens daudzumu.

Brīdinājumi: Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantojiet, ja jums ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām. Nav ieteicams lietot grūtniecības un laktācijas periodā. 

Lai arī Tribestan® Plus ir uztura bagātinātājs, pirms lietošanas Jums tomēr jākonsultējas ar savu ārstu, ja Jums ir hipertensija, sirds slimības, diabēts, ja lietojat antikoagulantus.

Uzglabāšana: Uzglabāt temperatūrā līdz 25ºC. Uzglabāt oriģinālajā iepakojumā sausā tumšā vietā. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Iepakojums: 30 apvalkotas tabletes

Ražotājs: Sopharma AD, 16 Iliensko shosse str., 1220 Sofia, Bulgaria

Tribestan® Plus - ieteicams lietot pie organisma fiziskas un garīgas piepūles. 
Tribulus terrestris – augs, kas sastopams mērenajās, tropiskajās klimatiskajās zonās visā pasaulē. Senie grieķi izmantoja šo augu kā urīnu dzenošo un tonizējošo līdzekli, kas arī uzlabo garastāvokli. Indijā šo augu izmantoja kā antiseptiķi un pretiekaisuma līdzekli. Tajā pašā laikā ķīnieši šo augu izmantoja dažādās terapijās aknu un nieru slimību gadījumos, kā arī gadījumos, ja bija sirds funkcionēšanas problēmas. Dažādos laboratoriju izmēģinājumos ir noskaidrots, ka šis augs vīriešiem palielina spermas un testosterona izstrādes apjomu, uzlabo sēklinieku funkcionēšanu, kā arī novērš neauglību. Sievietēm palīdz novērst neauglību, frigiditāti un klimaksa simptomus. Tribulus palīdz celt spēka rādītājus, uzlabo  fizisko attīstību, veicina holesterīna līmeņa asinīs uzturēšanu normā. Klīniskajos pētījumos tribulusa lietošanas laikā nav atklāti nekādi kaitīgi blakus efekti.

 

Cena: € 14.38

sūtīt vēstuli

Tribestan® 

Preces kods:531

Uztura bagātinātājs

Tribestan®  ieteicams lietot pie organisma fiziskas un garīgas piepūles, intīmās dzīves uzlabošanai. Tribulus terrestris palīdz uzturēt organisma un muskuļu tonusu un enerģijas līmeni. Dažādots un līdzsvarots uzturs un veselīgs dzīvesveids ir ļoti svarīgs.

1 (2) apvalkotās tabletes satur 250 (500) mg tribuļa lakstu sausā ekstrakta (satur ne mazāk kā 112,5 (225) mg furostanola saponīnu).

Sastāvdaļas: pretsalipes viela - mikrokristāliskā celuloze, tribuļa lakstu sausais ekstrakts (Tribulus terrestris herba extractum siccum), stabilizētāji - krospovidons un polivinilpirolidons, pretsalipes vielas - talks un silīcija dioksīds, glazētājviela - magnija stearāts. Tabletes apvalka sastāvdaļas: glazētājviela - polivinilspirts, pretsalipes viela – talks, krāsvielas - titāna dioksīds un dzelzs oksīdi un dzelzs hidroksīdi, emulgators - lecitīni, biezinātājs - ksantāna sveķi.

Ieteicamā deva: Pieaugušajiem jālieto – 1 līdz 2 tabletes dienā, lietojot pēc ēdienreizes. Tablete jānorij, uzdzerot ūdeni.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Skatīt sadaļu Tribestan®

Cena: € 31.50

sūtīt vēstuli